Programy ve Vaší škole nebo školce

Pro základní školy a školky

V rámci Multikulturní výchovy nabízíme pro 1. stupně základních škol a pro školky program s názvem VÝLET DO INDIE. V současnosti vystupujeme s našimi dětmi, které ukazují (přiměřeně jejich věku) tradiční indický folklór, a dospělí doplňují program o důležité informace. 

Program trvá asi 60 minut a formou příběhu, divadla či kulturních vstupů, provedeme dětské publikum světem dávné Indie. V průběhu programu zpíváme staroindické písně s tradičními indickými nástroji, které v průběhu představíme, v dětském podání předvedeme základ chrámového tance Bharata Nátjam, povíme poučné příběhy dávné Indie, a když zbývá čas a je zájem, tak kreslíme „indické malování na obličej“ či oblékáme školáky do tradičních oděvů, aby alespoň na chvíli zjistili, jak se oblékali naši indičtí předkové. A aby taky smysly poznaly chutě a vůně Indie, často přivezeme i malinkou ochutnávku indické kuchyně.

Na konkrétním dni a čase se domlouváme osobně podle možností obou stran. Jelikož tuto činnost neděláme jako výdělečnou, cena je domluvena osobně tak, aby hlavně pokryla naše cestovní výdaje do Vaší školy (školky).

Invalid Displayed Gallery

V případě zájmu o uspořádání programu pro děti ve Vaší škole (nebo pro bližší informace) nás prosím kontaktujte, nebo volejte 736 184 514.